چرا برخی در زندگی "شانس" می آورند؟

چرا برخی مردم بی وقفه در زندگی "شانس" می آورند درحالی که سایرین همیشه "بدشانس" هستند؟

مطالعه برای بررسی چیزی که مردم آن را "شانس" می خوانند، ده سال قبل شروع شد..

می خواستم بدانم چرا بخت و اقبال همیشه در خانه بعضی ها را می زند، اما سایرین از آن محروم می مانند. به عبارت دیگر چرا بعضی از مردم "خوش شانس" و عده دیگر "بدشانس" هستند؟


برچسب‌ها: ،

بازدید:

شانس؛ واقعیت دارد یا نه؟!

عصر ایران؛ کتایون بناساز- بعد از دو بازی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل مراکش و اسپانیا ، واژۀ «شانس» را زیاد می‌شنویم. این که در اولی شانس آوردیم یا خوش‌شانس بودیم و در دومی بد شانس یا گل آنها شانسی بود.

لابد فکر می‌کنید این روزها همه از فوتبال می‌نویسند و من نیز به این جرگه پیوسته‌ام. اما نه. کارشناس فوتبال نیستم و بازی ها را هم به دقت دنبال نمی‌کنم و از واکنش‌های اطرافیان به وضعیت و کیفیت مسابقه پی می‌برم و در این نوشته ها همان مضامین مورد علاقه یا پژوهش خود را پی می‌گیرم و طبعا روشن شده که می‌خواهم به شانس یا خوش اقبالی بپردازم.

 


برچسب‌ها: ،

بازدید:

آپارتمان نشینی در گرگان

 

شهر گرگان ، در استان گلستان قرار دارد و مرکز این استان است. گرگان شهری توریستی است که در همه ی فصل های سال به خصوص تابستان مورد توجه گردشگراناست. این شهر طبیعت فوق العاده ای دارد و آب و هوای آن به دلیل قرارگیری بین کوه و دریا از خوش آب و هوا ترین مناطق ایران است و کسانی که بیماری های قلبی و تنفسی دارند


برچسب‌ها: ،

بازدید:

آیا شانس واقعا وجود دارد؟

وقتی صحبت از شانس می‌شود، این آدم‌های خوش‌شانس هستند که حسابی فحش می‌خورند، اما بگذارید همین اول کار خیال‌تان را راحت کنم، پدیده‌ای به نام شانس وجود خارجی ندارد. آن نعل اسبی که بالای در آویزان کرده‌اید دکور خوشگلی است، اما مطمئن باشید برایتان شانس نخواهد آورد. سباستین مارشال عاشق این است که ذهنیت‌های کهنه را به چالش بکشد. او این بار «شانس» را مورد هدف قرار داده است. بخوانید، بیاموزید و لذت ببرید و ببینید که آیا شانس وجود دارد


برچسب‌ها: ،

بازدید:

نرم افزار حسابداری اندروید چه ویژگی دارد؟

 

نرم افزار حسابداری یک نوع نرم افزار رایانه ای است که متخصصان حسابداری برای مدیریت حساب ها و انجام عملیات حسابداری استفاده می کنند.
حسابداری عمل سیستماتیک، کار یا فرآیند برقراری ارتباط و ثبت اطلاعات مالی است. در یک محیط کاری، این کار به منظور ممیزی داخلی و خارجی، گزارش های مورد نیاز و تجزیه و تحلیل مالی برای برآورده ساختن الزامات قانونی یا مدیریت داخلی انجام می شود. حسابداری همچنین ممکن است شامل اندازه گیری، طبقه بندی، تایید، جمع بندی و تفسیر اطلاعات مالی سیستماتیک و متنوع باشد. 


برچسب‌ها: ،

بازدید:

در موفقیت استعداد مهم‌ تر است یا پشتکار؟

ویدوآل- برای تبدیل شدن به بهترین ورزشکار، موسیقی‌دان یا حتی یک گِیمِر، می‌بایست بی‌وقفه تلاش کنید. اما تا چه اندازه هوش طبیعی تاثیرگذار است؟

آیا برخی از ما ذاتاً با شانس بیشتری برای بهترین بودن در آن‌چه انجام می‌دهیم به دنیا می‌آییم؟ برای بررسی این پرسش در حوزه ورزش، دانشمندان افراد آموزش ندیده‌ای را با برنامه ورزشی یکسان مورد بررسی قرار دادند تا ببینند آیا میزان یکسانی از تمرین منجر به نتایج متفاوت می‌شود یا خیر؟


برچسب‌ها: ،

بازدید:

آیا فروشگاه ها هم نرم افزار حسابداری میخواهند؟

 

نرم افزار حسابداری یک برنامه اساسی است که به سازمان امکان می دهد جریان پول را برای بررسی و حسابرسی داخلی و خارجی ثبت کند. این ابزار اصلی برای ارزیابی سلامت مالی سازمان است و برای برآورده شدن موارد قانونی از طریق چنین ابزارهای مالی اصلی به عنوان سرفصل عمومی، حسابداری قابل پرداخت و دریافتی، سفارش خرید، سهام یا موجودی و صدور صورتحساب است. پیاده سازی مدرن از برنامه به ماژول حقوق و دستمزد، پرداخت الکترونیکی، جدول زمانی و هزینه های دیگر به منظور افزایش جایگاه و گسترش در بازار میباشد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

شانس موثرتر است یا تلاش؟!

سلامت نیوزتندرستی
صفحه اصلی
سرویس ها
درباره ما
نرم افزارها
تبلیغات
پیوندها
دریافت نرم‌افزار موبایل

دریافت خبرنامه

RSS
سلامت نیوز نسخه چاپی ندارد و به هیچ سازمانی وابسته نیست.
جستجو ...
شانس موثرتر است یا تلاش؟!


برچسب‌ها: ،

بازدید:

نرم افزار حسابداری برای شرکت ها چه کاربردی دارد؟

 

نرم افزار حسابداری یک برنامه کامپیوتری است که به حسابرسان و حسابداران در ضبط و گزارش معاملات مالی شرکت کمک می کند. عملکرد نرم افزار حسابداری از محصول به محصول و از یک صنف به صنفی دیگرمتفاوت است. شرکت های بزرگ تر ممکن است تصمیم به راه اندازی یک سیستم سفارشی باشند که نرم افزار حسابداریشان باید یک مقدار حجم گسترده تری از فرشگاه ها و بیزینس هایی که ادارات مختلف ادغام می کنند، داشته باشند .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

شانس بهتر است یا انرژی مثبت

همه ما معمولا ًبه دنبال موفقیت شاد و در صورت نرسیدن به خواسته‌ هایمان اندوهگین می‌ شویم. برای نمونه، گرفتن نمره بالا در یک امتحان موجب شادمانی یک دانشجو و مردود شدن در یک درس، موجب اندوهگینی او می شود. اما واقعاً چطور میشود فردی دچار اتفاقات مثبت یا منفی شود؟؟؟؟

 


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]