mita
 
نویسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

ما فقط به یک طریق می توانیم وقت و زندگی خود را تحت کنترل در آورید و آن هم تغییر دادن روش فکر کردن، کار کردن و نحوه روبرو شدن با سیل بی‌ پایان کارهایی است که هر روز بر سرمان می‌ ریزد. میزان تحت کنترل در آوردن کارها و فعالیت‌ هایمان بستگی دارد به اینکه تا چه حد بتوانیم انجام بعضی از کارها را متوقف کنیم.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌ اید که این خود ما هستیم که از طریق بسیاری از اعمالی که انجام می‌ دهیم یا اندیشه‌ هایی که می‌ کنیم و حرف‌ هایی که بر زبان می‌ آوریم، مجازات‌ ها و تنبیهات خود را تعیین و مشخص می‌ کنیم. یعنی اگر تفکرات و اندیشه‌ های ما مثبت باشند ما انرژی مثبت موجود در پیرامونمان را به خود جذب می‌ کنیم و اگر تفکرات و اندیشه‌ های ما منفی باشند، به تناسب انرژی منفی موجود در پیرامونمان را جذب می کنیم.

راستی انرژی مثبت چیست؟

افکار مثبت و منفی,افکار مثبت ومنفی,انرژی مثبت چیست

انرژی مثبت اساساً همان چیزی است که در ذهن خود تصوری درست و مثبت از آن داریم؛ یعنی همان نور، خوبی، محبت، عشق، انفاق، صبر، احسان به همنوع، امیدواری و…

و به همان اندازه انرژی منفی همان چیزی است که در ذهن خود تصویری منفی ونا درست از آن داریم؛ تاریکی، ظلمت و نفرت بد جنسی، شرارت، رذالت، بی‌ صبری، خودخواهی، تعصب، ناامیدی و یأس و اندوه.
این دو انرژی مثبت و منفی در دو قطب مخالف از همدیگر فعالیت می‌ کنند و ضد یکدیگر هستند. زمانی که ما بتوانیم این انرژی‌ ها را در درونمان، آرام سازیم و بر آنها تسلط یابیم بی‌ درنگ خدمتگذار ما می‌ شوند.

شانس نوعی انرژی است

واقعاً شانس چیست؟ آیا واقعیت دارد؟ انرژی مثبت چیست؟ انرژی منفی چیست؟ ایا این چیزها واقعیت دارد؟ یا خرافه‌ ای بیش نیست. در این مقاله سعی شده است که با دیدگاه علمی و غیرمتعصبانه به این امر پرداخته شود. زیرا این مسئله سوال بسیاری از مردم است.

ابتدا باید در مورد انرژی و ماهیت آن صحبت کنیم. خیلی از آدمها حتی نمی‌ دانند که این دنیایی که در آن زندگی می‌ کنیم از چه چیزی ساخته شده است پس ابتدا باهم طبق نظریه‌ های علمی راه خود را پیش می‌ بریم و به این می‌ پردازیم که دنیا از چه چیز ساخته شده است:

دنیای اطراف از ماده و انرژی ساخته شده است: ماهیت انرژی هنوز به طور کامل کشف نشده است اما می‌ دانیم که انرژی با فرکانس نیز سنجیده می‌ شود. هرچه فرکانس یک انرژی بالاتر باشد قوی‌ تر است.
ماده از چه ساخته شده است؟ از ملکول
ملکول از چه ساخته شده است؟ از اتم
اتم از چه؟ از پروتون و الکترون و نوترون.
الکترون که جرم ندارد و در حقیقت فقط انرژی است. پروتون تمام جرم اتم را در بر دارد. و اما پروتون از چه ساخته شده است؟ در کتاب استفان هاوکینگ آمده است: “تقریباً بیست سال پیش چنین فکر می‌ شد که پروتونها و نوترون‌ ها ذراتی بنیادین هستند ولی آزمایش‌ هایی که در آنها پروتون‌ ها با سرعت‌ های زیادی به پروتون‌ ها یا الکترون‌ های دیگر برخورد می‌ کردند نشان دادند که آنها در واقع از ذرات کوچکتری تشکیل یافته‌ اند و آنها کوارک هستند.”

و اما آخرین سوال کوارک‌ ها از چه ساخته شده‌ اند؟

جواب سوال را خود استفان هاوکینگ به ما داده است می‌ دانیم که استفان هاوکینگ بزرگترین دانشمند زنده قرن است. او می‌ گوید کوارک‌ ها از انرژی ساخته شده‌ اند. پس می‌ توانیم بگوییم همه چیز در این دنیا از انرژی ساخته شده است.
چون طبق نظریه نیوتون جهان از ماده + انرژی ساخته شده است که دیدیم که اخیراً کشف شده است که ماده نیز از انرژی ساخته شده است.

تنوع نوع ماده در دنیا به فرکانس و طول موج انرژی مربوط می‌ شود اگر همه چیز در دنیا دارای یک فرکانس و ارتعاش بود همه چیز یکی میشد.
هرچه فرکانس بالاتر باشد پس جنس لطیف‌ تر می‌ شود.
لطیف‌ ترین جنسی که قابل دیدن و لمس کردن است آتش است و سخت‌ ترین اجناس سنگ و فلز هستند که ارتعاش پایینی دارند. ما اما می‌ خواهیم بپردازیم به جنس‌ های لطیف و در آنها کنکاش کنیم.
افکار ما و خاطرات و ذهن ما ماده‌ ای هستند با انرژی و فرکانس بسیار بالا به خاطر همین غیر قابل دیدن، اما قابل درک هستند. برای همین است که وقتی فکر می‌ کنیم یا درس می‌ خوانیم گرسنه می‌ شویم چون از توان موجود در خود برای تولید انرژی فکر استفاده کرده‌ ایم و حال باید انرژی از دست رفته را بر گردانیم.

منبع:parvaresheafkar

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۵:۲۷ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By arasblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب