mita
 
نویسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

گاهی هم در کتاب ها به دنبال دعا برای آرامش در خانه می گردیم!

در واقع خداوند برای آرامش روح و روان در قرآن آیاتی را قرار داده است که پناه بردن به آنها می تواند دلمان را آرام کند و آرامش را به زندگیمان برگرداند. دعا برای آرامش روح و روان بسیار موثر است و در زندگی هایی که مدام تنش و استرس وجود دارد یک راهکار ایده آل است.

خیلی از وقت ها هم خرافات به سراغمان می آید و احساس می کنیم زندگیمان طلسم شده است، درحالیکه یک تصور اشتباه است و می توانیم با دعاها و شعرهای آرامش دهنده، روحمان را تسلی بخشیم و به آرامش درونی برسیم.

شعر آرامش زندگی به ما می گوید: وقت آن رسیده که خودمان را از واژه هایی که به دردمان نمی خورد رها کنیم و خودمان را از این بحران خودساخته نجات دهیم! تفکرات پوچ… اگرها…شایدها…. بد و خوب!

این واژه ها فقط ما را به پوچی می رسانند و هیچ! همانطور که نگرش مثبت باعث می شود دیدگاه مثبتی به زندگی داشته باشیم و آرام شویم، کارهایی هم هستند که باعث آرامش می شوند.

به طور مثال دعا برای آرامش روح و روان قلبمان را آرام کرده و ذهنمان را آرامش می دهد.

خیلی از وقت ها که دلمان می گیرد ناخوداگاه به قرآن پناه می بریم و با خواندن چند دعا دلمان گرم می شود.

از این رو هر چیزی که بوی ارامش بدهد می تواند ما را از غم و استرس دور کند و به ما ارامش بدهد. به همین منظور ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با دعا برای آرامش در خانه و راههای رسیدن به آرامش مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

منبع: https://armanisho.com

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۷:۱۹ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By arasblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب