چگونه انرژي مثبت جذب كنيم؟

همه‌ي اشياء داراي ارتعاش هستند. هر چه را كه مي‌بينيد، مي‌شنويد و لمس مي‌كنيد، به دليل اينكه پيوسته در حال جنبش است، ارتعاشي از خود ساطع مي‌كند. اگر هم به قدري به آن نزديك شويد كه در حوزه ارتعاشي آن قرار بگيريد، دانسته يا ندانسته تحت تاثير ارتعاش آن قرار خواهيد گرفت. اين قوانين در مورد حوزه‌ي فكر هم صادق است. اگر سلول مغز مرتعش شود، موجي از انرژي الكتريكي از خود مي‌پراكند كه به دنبال مكاني براي مستقر شدن است. اگر شما در حوزه ارتعاش سلول‌هاي مغز كسي قرار بگيريد و در ارتعاش سلول‌هاي مغزتان با اين فرد هماهنگ و سازگار باشيد، ارتعاش فكري وي را دريافت كرده و اين ارتعاش به صورت مثبت يا منفي روي ذهنتان تاثير مي‌گذارد. حالا براي اينكه ببينيد با استفاده از اين ويژگي، چگونه مي‌توانيم انرژي مثبت جذب كنيم، مقاله زير را بخوانيد.


ال است طراحي و اجرا توسط نبضي نو


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چگونه فطريه و كفاره خود را به دست نيازمندان واقعي برسانيم؟

 

پايان يافتن ماه مبارك رمضان براي بندگان متديني كه خالصانه و عاشقانه، در اين ماه مبارك روزه گرفته‌اند، در بردارنده حس شادي و رضايت و سربلند بيرون آمدن از آزمون الهي و سر سفره ميهماني خداوند نشستن است.  

 

 


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چگونه به خودمان آرامش دهيم ؟

چگونه به خودمان آرامش دهيم ؟

چگونه به خودمان آرامش دهيم ؟ How to relax ourselves

گاهي اوقات كه دلشوره و اضطراب جانمان را به لب مي رساند، دلمان مي خواهد هر چيزي را بدهيم تا فقط لحظه اي آرامش داشته باشيم!

مدام با خودمان مي گوييم:

_چرا آرامش نداريم؟
_چرا دلشوره و اضطرابمان لحظه به لحظه بيشتر مي شود و چرا در اين خانه آرامش وجود ندارد؟


برچسب‌ها: ،

بازدید:

دور كردن انرژي هاي منفي اينطوري راحت تره

دور كردن انرژي هاي منفي اينطوري راحت تره

يكي از راه هاي موفقيت در زندگي دور كردن انرژي هاي منفي در شرايط مختلف مي باشد كه راهكارهاي ساده اي دارد و افراد مثبت نگر آن ها را مي دانند.
راههايي براي دور كردن انرژي منفي انسان
انرژي منفي مي تواند به راحتي روي هركسي اثر بگذارد . افراد منفي انديش افرادي هستند كه دائما در مورد زندگي گله و شكايت مي كنند، رفتارهاي بدي از خود نشان مي دهند و با حس منفي، ممكن است شما را از پاي در بياورند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

۵ راه براي افزايش اميد در زندگي

۵ راه براي افزايش اميد در زندگي

عضي اوقات ممكن است فرد همه‌ي اميدش به زندگي را از دست بدهد. اين اتفاق ممكن است به دليل شكست‌هاي متوالي در زندگي باشد. نتيجه‌ي آن ايجاد دردي وصف‌ناپذير است. طلاق، شكست در فعاليت اقتصادي، اخراج از كار، از دست دادن عزيزان و… از جمله اتفاقاتي هستند كه مي‌توانند اميد در زندگي را از بين ببرند. در نهايت شما احساس مي‌كنيد به آخر خط نزديك شده‌ايد و انگيزه‌اي براي ادامه دادن نداريد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

عزت نفس چيست؛ چرا بايد عزت نفس داشته باشيم؟

آيا تا به حال براي‌تان پيش آمده كه انجام كاري را بلد باشيد ولي جرات انجام يا بيان آن را نداشته باشيد؟ يا پس از آنكه مرتكب اشتباهي شديد، مدام خود را سرزنش كرده باشيد و از آن اشتباه، شرمنده باشيد؟ شايد در جمع و در ميان ديگران، جرات بروز و بيان خود را نداشته‌ايد، چون هميشه فكر مي‌كرديد به اندازه‌ي ديگران خوب نيستيد. ولي بايد بدانيم كه همه‌ي ما انسان‌هاي ارزشمندي هستيم و استعدادها و توانايي‌هاي زيادي داريم. فقط بايد خودمان را باور كنيم و تلاش كنيم، شناخت بهتري از توانايي‌هاي‌مان داشته باشيم و مهم‌تر از همه، خودمان را دوست داشته باشيم. شايد بتوان گفت، عزت نفس مهم‌ترين مسئله در زندگي هر فرد است و عامل تعيين‌كننده‌ي موفقيت يا شكست او در مراحل مختلف زندگي است. در اينجا خواهيم كه عزت نفس چيست و راه‌هاي افزايش آن را بيان مي‌كنيم.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

خودشناسي – ويژگي‌هاي خودمان را بهتر بشناسيم

خودشناسي – ويژگي‌هاي خودمان را بهتر بشناسيم

خودشناسي از جمله‌ حوزه‌هايي است كه براي بسياري از انسان‌ها جذاب و دوست‌داشتني است.

نگاهي به تاريخ مكتوب انسان هم نشان مي‌دهد كه معمولاً دانشمندان، حكيمان و سخن‌وراني كه مي‌توانسته‌اند از انسان براي انسان بگويند، يا ويژگي‌هاي هر فرد را در پيش چشمانش تجزيه و تحليل كنند، از اقبال عمومي بهره‌مند بوده‌اند.

خودشناسي در حوزه‌هاي مختلف، معنا و كاربرد و مصداق‌هاي متفاوتي دارد: خودشناسي در مذهب، خودشناسي در عرفان، خودشناسي در رفتارهاي اقتصادي و خودشناسي در روانشناسي تنها بخش‌هايي از قلمرو گسترده‌ي خودشناسي محسوب مي‌شوند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ]